SQE Logo orange30 липня 2020 року колегія та громадська рада при Державній службі якості освіти України схвалили Комунікаційну стратегію Служби на 2020–2022 роки (далі – Стратегія) і нову айдентику.

«Державна служба якості освіти — партнер всіх учасників освітнього процесу. Тому ідею підтримки втілили у новій, символічній, айдентиці, де коло означає “освіта”, що опирається на надійну основу — прямокутник. Місія Служби: “Забезпечуємо спільне розуміння якості освіти для успіху Людини і Країни”, — є основою Стратегії», — повідомив Руслан ГУРАК, голова Державної служби якості освіти України.

Стратегія допоможе Службі та її територіальним органам:

  • застосовувати найбільш ефективні засоби й інструменти інформування про діяльність Служби;
  • підтримувати зворотній зв’язок з усіма стейкхолдерами.

Реалізація Стратегії дасть змогу:

  • посилити поінформованість суспільства, стейкхолдерів про діяльність Служби;
  • залучити активних конструктивних представників громадськості та експертного середовища до вироблення управлінських рішень в сфері освітньої політики, зокрема з питань забезпечення якості освіти, освітньої діяльності, здійснення державного нагляду (контролю) за закладами освіти;
  • сформувати розуміння, чому приймаються ті чи ті рішення у компетенції Служби.

Нова айдентика доповнює Стратегію, вказуючи на те, що Служба не лише реагує на зміни, а й визначає їх напрям. Служба стає більш відкритою структурою, яка комунікує, працює на перспективу, допомагає та підтримує учасників освітнього процесу, діє в їхніх інтересах.

Завдяки злагодженій роботі Служби і її територіальних органів логобук мандруватиме Україною, адже в ньому втілено нові єдині підходи для реалізації успішної реформи на всіх рівнях освіти.

На розроблення комунікаційної стратегії Служби та візуальної ідентичності кошти державного бюджету не витрачалися.

SQE logo

 
   
 
 
 
 

 

Гаряча лінія Державної служби якості освіти України з питань вищої освіти: (044) 236-33-58, (044) 236-50-93; з питань загальної середньої та дошкільної освіти: (044) 236-10-50
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше