Друк

30.07.2020 КолегіяГромадська рада сайт30 липня 2020 року відбулися онлайн-засідання колегії та громадської ради при Державній службі якості освіти України.

«Завдяки своїй згуртованості, колегіальності та співпраці з громадськістю робота Служби над забезпеченням якості освіти та освітньої діяльності в умовах загальнонаціонального карантину продовжується. У зв’язку з цим постала необхідність схвалити нові механізми, розроблені для реалізації основних завдань, зокрема щодо захисту прав на здобуття вищої освіти. Також обов’язок Служби — здійснити восени вивчення практичного досвіду учасників сертифікації, щоб підтримати тих педагогів, які прагнуть стати лідерами Нової української школи», — наголосив Руслан ГУРАК, голова Державної служби якості освіти України.

За порядком денним колегія та громадська рада розглянули чотири питання:

  1. Про схвалення проєкту Комунікаційної стратегії, логобуку та айдентики Державної служби якості освіти України.
  2. Про організацію вивчення вступної кампанії 2020 року у закладах вищої та фахової передвищої освіти.
  3. Про методичні рекомендації щодо участі працівників територіальних управлінь Служби у конкурсних комісіях з призначення на посади керівників закладів загальної середньої освіти.
  4. Про вивчення практичного досвіду учасників сертифікації в умовах карантинних обмежень.

За підсумками обговорення колегія та громадська рада схвалили:

За результатами інформування щодо організації вивчення вступної кампанії 2020 року у закладах вищої та фахової передвищої освіти і вивчення практичного досвіду учасників сертифікації в умовах карантинних обмежень відбулося обговорення, висновки якого взято до відома.