Друк

 

Модель БДДШ ЮНІСЕФ30 червня 2020 року Державна служба якості освіти України та Представництво Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні провели вебінар «Безпечна та дружня до дитини школа в контексті інституційного аудиту».

«Державна служба якості освіти та ЮНІСЕФ в Україні мають спільну мету — школу, де всі учасники освітнього процесу почуваються безпечно і комфортно, у єдності підтримують одне одного, мають точку опори, можливість проявити себе, впевнені у майбутньому. Виконати це завдання допоможе “Абетка для директора”, яка нещодавно доповнена новим інструментом, апробованим Представництвом Дитячого Фонду ООН в Україні. Очевидно, якщо дитина почувається безпечно в школі закладі освіти, впевнена, що їй завжди допоможуть, вона якнайкраще реалізує свій потенціал», — запевнила Алла БОНДАР, заступник голови Державної служби якості освіти України.

Ольга ДОЛІНІНА, керівник освітніх програм ЮНІСЕФ в Україні, презентувала концептуальну рамку безпечної та дружньої до дитини школи, що заснована на чотирьох компонентах:

Модель безпечної школи була апробована у 2018–2020 роках на базі шкіл, які найбільше постраждали внаслідок збройного конфлікту на сході України.

На виконання меморандуму про взаєморозуміння Служба та ЮНІСЕФ працюватимуть над реалізацією спільних заходів щодо дружнього до дитини та безпечного освітнього середовища.

Додатково:

Ольги ДОЛІНОЇ, керівника освітніх програм ЮНІСЕФ в Україні;

Володимира ПОНОМАРЕНКА, керівника проєктів ГО Дитячий фонд «Здоров’я через освіту»;

Світлани СТУКАЛО, координатора освітніх програм ЮНІСЕФ у Донецькій та Луганській областях;

Валентини ПОУЛЬ, завідувача кафедри психології та розвитку особистості Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, регіонального координатора проєкту «Безпечна та дружня до дитини школа».