Адаптивний карантин 31.07.2020У зв’язку зі зростанням кількості хворих Уряд подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року (постанова Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 р. № 500).

В умовах пандемії вимога безпечності закладів освіти набуває неабиякої ваги. З огляду на останні повідомлення про діагностування серед педагогічних працівників COVID-19 Державна служба якості освіти України звертається з проханням дотримуватися всіх карантинних заходів, щоб не наражати учасників освітнього процесу на небезпеку.

Разом з тим, Служба в умовах загальнодержавного карантину продовжує реалізовувати зміст меморандумів про співпрацю. Зокрема, у партнерстві з ЮНІСЕФ методичні рекомендації «Абетка для директора» доповнено новим інструментом вивчення освітньої діяльності — виданням «Безпечна і дружня до дитини школа», що допоможе оцінити рівень безпеки та комфорту закладу освіти і розробити план необхідних заходів для створення безпечного й інклюзивного середовища.

25 червня 2020 року відбудеться вебінар «Почни свою кар’єру фінансиста з АССА», який Служба організовує спільно з Академією ДТЕК на підтримку реалізації проєкту «Держава та суспільство» в межах меморандуму про співпрацю.

Про всі зміни в системі освіти, пов’язані з карантином, дізнавайтеся на спеціальному інформаційному ресурсі «Вчимо і навчаємось на карантині» Міністерства освіти і науки України.

На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29.09.2019 № 849, зокрема цілі «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», на національній онлайн-платформі з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта» доступний новий онлайн-курс «Кіберняні», слухачі якого дізнаються, як мінімізувати ризики втрати приватної інформації та запобігти кібератаці та кібершахрайству.

 
   
 
 
 
 

 

Гаряча лінія Державної служби якості освіти України з питань вищої освіти: (044) 236-33-58, (044) 236-50-93; з питань загальної середньої та дошкільної освіти: (044) 236-10-50
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше