Академічна доброчесність інституційний аудит16 червня 2020 року Державна служба якості освіти України провела вебінар «Академічна доброчесність та шкільний аудит».

У виступі Юрій ВЕРГУН, директор департаменту інституційного аудиту Служби, наголосив, що академічна доброчесність є невід’ємною складовою внутрішньої системи забезпечення якості освіти в школі. Під час інституційного аудиту експерти вивчають, чи впроваджує школа політику академічної доброчесності, чи сприяють її дотриманню серед учнів вчителі, і чи приймають її самі педагогічні працівники.

Щоб сформувати стійку культуру академічної доброчесності, заклад освіти має здійснювати щорічне самооцінювання. Допоможуть у цьому методичні рекомендації «Абетка для директора», що дадуть відповіді на запитання, як втілювати принципи академічної доброчесності серед учнів та вчителів, виявляти й реагувати на її порушення тощо.

Вебінар відбувся на підтримку Проєкту формування академічної доброчесності у школі (SAISS), який в Україні реалізовують Американські Ради з міжнародної освіти.

 
   
 
 
 
 

 

Гаряча лінія Державної служби якості освіти України з питань вищої освіти: (044) 236-33-58, (044) 236-50-93; з питань загальної середньої та дошкільної освіти: (044) 236-10-50
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше