5Сприяння долученню громадян об’єднаних територіальних громад до демократичного врядування, рівноправному користуванню його результатами та отриманню доступу до якісної освіти є головною метою впровадження швейцарсько-українського проєкту DECIDE в рамках підписаного меморандуму про співробітництво між Державною службою якості освіти України та Громадською організацією «Розвиток громадянських компетентностей в Україні». Відповідний документ підписано головою Служби Русланом ГУРАКОМ та головою ГО «ДОККУ» Наталією ПРОТАСОВОЮ 28 травня 2020 року.

«Сьогодні дуже важливо в умовах децентралізації у сфері освіти налагодити відкритий та ефективний діалог держави з органами місцевого самоврядування, залучити громадян до управління освітою. Тому першочерговим завданням Державної служби якості освіти України завжди була і залишається допомога та підтримка закладів освіти, їх засновників, представників органів управління об’єднаних територіальних громад. Впевнений, що завдяки спільній реалізації проєкту DECIDE, ми зможемо досягти поставлених цілей, зокрема, в частині забезпечення якості освіти», - зазначив Руслан ГУРАК.

Згідно з меморандумом, ГО «ДОККУ» надаватиме експертну підтримку та технічну допомогу щодо навчання представників місцевого самоврядування, вчителів, керівників закладів освіти з питань забезпечення якості освіти, а також підвищення рівня обізнаності громадян щодо реалізації реформ децентралізації.

Крім того, в межах співпраці буде проведено ряд стратегічних сесій з розроблення Рекомендацій для органів місцевого самоврядування щодо забезпечення якості освіти.

Цей Меморандум набирає чинності з моменту його підписання і припиняє дію після виконання сторонами усіх своїх зобов’язань.

Швейцарсько-український проєкт «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» (DECIDE) реалізується в Україні ГО "ДОККУ" у партнерстві з Цюріхським педагогічним університетом (Швейцарія) за підтримки Швейцарської Конфедерації, представленої Посольством Швейцарії в Україні / Швейцарським бюро співробітництва в Україні.

Довідково про швейцарсько-український проєкт DECIDE за посиланням: https://donors.decentralization.gov.ua/project/decide

 

 
   
 
 
 
 

 

Гаряча лінія Державної служби якості освіти України з питань вищої освіти: (044) 236-33-58, (044) 236-50-93; з питань загальної середньої та дошкільної освіти: (044) 236-10-50
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше