Дія Цифрова освіта ДСЯОУ Державній службі якості освіти співробітники  проходять навчання на національній онлайн-платформі з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта».

Ця платформа, розроблена на виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, доступна для кожного і є одним з інструментів досягнення цілі «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути».

Навчання відбувається у форматі освітніх серіалів. Наразі доступні курси для вчителів, дітей та їхніх батьків, а також для державних службовців.

Свої цифрові навички держслужбовці вдосконалюють за допомогою онлайн-курсу «Цифрова грамотність для державних службовців».

Курс складається з 15 серій, у яких ідеться про можливості та особливості функціонування безплатних сервісів Google для використання у професійній діяльності і повсякденному житті. Після кожної серії обов’язкове тестування.

За результатами курсу слухач отримує сертифікат, що засвідчує успішне проходження базового курсу з цифрової грамотності обсягом 2 год. (0,07 кредиту ЄКТС).

 
   
 
 
 
 

 

Гаряча лінія Державної служби якості освіти України з питань вищої освіти: (044) 236-33-58, (044) 236-50-93; з питань загальної середньої та дошкільної освіти: (044) 236-10-50
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше