Медіаактивність SQE MCFR18 вересня 2020 року Державна служба якості освіти України провела вебінар «Медіаактивність: тексти та канали просування» в межах реалізації меморандуму про співпрацю з Цифровим видавництвом МЦФЕР.

Учасники заходу дізналися про дієві засоби втілення комунікаційної стратегії Служби, покрокові алгоритми співпраці зі ЗМІ, побудови новин для різної цільової аудиторії, інформування про важливі кроки освітньої реформи, концепцію Нової української школи, методичні рекомендації до побудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти «Абетка для директора», канали поширення медіатекстів, ведення сторінок у соціальних мережах.

Служба відкрита перед суспільством, громадськістю, активно реагує на запити та пропозиції, адже забезпечення якості освіти можливе лише за ефективної співпраці всіх зацікавлених сторін — педагогічної та наукової спільноти, здобувачів освіти, їхніх батьків, засновників і директорів закладів освіти тощо.

Онлайн-навчання організоване для працівників Служби та її територіальних органів в областях, щоб сприяти поліпшенню взаємодії з громадськістю, зокрема з питань забезпечення якості освіти та освітнього процесу.

Довідково:

Служба оновила свою айдентику та Комунікаційну стратегію на 2020-2022 роки.

 
   
 
 
 
 

 

Гаряча лінія Державної служби якості освіти України з питань вищої освіти: (044) 236-33-58, (044) 236-50-93; з питань загальної середньої та дошкільної освіти: (044) 236-10-50
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше